Adaptační pobyt pro 6. ročník 2023/2024

ADAPTAČNÍ POBYT PRO ŽÁKY A UČITELE 6. ROČNÍKU (ZŠ PROTIVÍN) – 6. – 8.9.2023

Rekreační středisko Nová Louka u Albrechtic nad Vltavou

https://www.novalouka.cz/Nova_louka_-_rekreacni_stredisko_CZ/Vitejte.html

KDY: středa 6.9. – pátek 8.9. 2023

KDE: ubytování ve 4- nebo 3-lůžkových chatkách (lůžkoviny ANO), jídlo 5x denně, pitný režim

CENA: 1100,- Kč

DOPRAVA: vlastnínástup středa 6.9. – 16-17 h na místo pobytu (možno zajistit dopravu mikrobusem  pro max. 7 osob v krajním případě – kontaktujte p. uč Manovou), odjezd pátek 8.9. – 14-16hod (vlastní doprava)

CO MÍT S SEBOU: POTVRZENÍ O BEZINFEKČNOSTI (u přihlášky – v den příjezdu odevzdat), kartičku pojišťovny  (může být popř. kopie nebo vyfocená mobilem), psací potřeby (fixy), blok (papír), sportovní pohodlná obuv (výšlap), oblečení vhodné na sportovní aktivity i do lesa (dle počasí), pláštěnka, bunda, plavky, batoh, RUČNÍK, láhev na pití, hygienické potřeby, repelent a kapesné (dle uvážení)

PROGRAM: aktivity na stmelení kolektivu, zlepšení kooperace a vztahů mezi žáky a na seznámení s novým třídním učitelem, venkovní únikové hry a sportovní a kreativní aktivity

Vedoucí pobytu: Z. Manová, M. Vejšická , další pedag. dozor: L. Marková, H. Peroutková