Rotační výuka od 12. 4. 2021

Návrat žáků 1. stupně do školy od 12. 4. 2021

12. 4. 2021 dojde k návratu části žáků do školy. Výuka bude probíhat tzv. Rotačním způsobem, což znamená, že se budou po týdnu střídat žáci při práci doma a ve škole.

• 12. 4. 2021 nastoupí do školy všechny třídy B.
  • Žáci budou 2x týdně, vždy v pondělí a ve čtvrtek, testováni AG testy. Testy jsou neinvazivní, žáci si je budou provádět sami ve třídě, po instruktáži třídního učitele a pod jeho dohledem. Žáci, kteří zahájí docházku v jiný, než testovací den, budou otestováni v den nástupu.
  • Žáci, kteří byli testováni s pozitivním výsledkem a mají již ukončenou izolaci, budou od  školního testování osvobozeni na dobu 90 dnů od pozitivního testu. Rodič musí ukončenou karanténu doložit.
  • V případě odmítnutí testování nemůžeme žáka přijmout k prezenční výuce. Nadále se bude vzdělávat distančně.
  • Žádný žák s příznaky jakéhokoliv onemocnění nebude do školy vpuštěn. V případě zhoršení zdravotního stavu žáka během vyučování z jakéhokoliv důvodu budou rodiče telefonicky vyzváni k jeho okamžitému vyzvednutí.
  • Žáci jsou povinni po celou dobu vyučování nosit chirurgickou roušku, dodržovat nařízená hygienická opatření včetně dezinfekce rukou a pohybovat se pouze ve vymezeném prostoru školy.
  • Ranní družina bude v provozu pro žáky 1. – 4. ročníku každý den od 6 hodin za dodržení homogenity skupin. Žáci se ve vybrané dny otestují hned po příchodu za asistence vychovatelky.
  • Odpolední družina bude umožněna v běžném režimu za dodržení homogenity skupin žáků.
  • I nadále platí zákaz vstupu cizích osob do školy před a během vyučování.
  • Vyzvedávání obědů ostatními strávníky bude umožněno v čase mezi 11:00 a 11:40 za dodržování všech hygienických pravidel.
  • Konec vyučování
    • 1. ročník 11:40
    • 2. ročník 11:50
    • 3. ročník 12:00
    • 4. ročník 12:15
    • 5. ročník 12:35
  • Rozvrhy jednotlivých tříd budou k dispozici na webu školy, jsou odlišné od online rozvrhů.
  • Žákům, kteří budou pracovat online, bude stávající rozvrh zachován s minimálními změnami.